+90 533 611 01 06
info@erfimix.com
Yedek Parça İmalatı Web Sitemize Geçiş Yapın..
Kurumsal

Erfi Makina İmalat San. Tic. Ltd. Sti. olarak 2007 yılından süregelen tecrübelerimizle sizinleyiz. Müşterilerimize ihtiyaçlarına yönelik inovatif & kusursuz tasarımlarımızı Yerli ve Milli üretim gururuyla sunmaktayız.

Firmamız ürün ve  hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak için gerekli imalata yeterlilik belgelerine sahiptir. Sektörde bulunduğumuz uzun yılların birikimini, seçkin referans listemiz, müşteri memnuniyeti ve doğa dostu ürünlerimizle en iyisini sizlere sunmak için buradayız.

Erfimix Beton Santralleri, karıştırıcı mikserler, eleme yıkama tesisleri konusunda uzmanlaşmış mükemmel olmak ve kaliteden ödün vermemek ilkesini benimsemiştir. Güçlü tasarım, şantiyede test tecrübesi, en kolay taşıma, hızlı kurulum/söküm, en yüksek dayanım ve performans, iş kazalarına karşı maksimum önlemli ekipmanlar, mühendislik bilgilerimiz ile deneyimlerimizi birleştirerek müşterilerimize maksimum fayda ve memnuniyet odaklı çalışarak sürekli büyümeye devam etmektedir.

KOMPAKT 100-17

Sürekli geliştirme yanı sıra özel projelendirme ile kaliteden ödün vermeden, gelişmiş üretim teknolojilerini kullanarak, çok sağlam, dayanıklı, sorunsuz ve kaliteli üretim yapmaktadır. Erfimix Beton Santralleri olarak sürekli maksimum faydalı ürünlerle, sektöründe tasarım öncüsüdür. Ürettiğimiz makinaları en zorlu koşullarda sürekli olarak gözlemleyip, projelere yansıtarak mükemmel üretimin sürekliliğini sağlıyoruz. Kullanıcı taleplerini toplayarak projelerimize yansıtıyor, uygun kaynak türünü yüklere göre belirleyerek, kaynak konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile mühendislerimizle sürekli kalite kontrol altında en özellikli ve sorunsuz üstün özellikli tesisler ortaya çıkarmaya devam edeceğiz.

Erfimix Beton Santralleri ürettiği tüm makina ve ekipmanların yedek parçalarını müşterilerin taleplerini anında karşılamak için sürekli stoklu çalışarak zaman kaybını ortadan kaldırıp en kısa sürede ihtiyaçlara cevap verebilmekteyiz. Erfimix Beton Santralleri üstün mühendislik ile ürettiği geniş ürün çeşitlerini, tüm dünya ülkelerinin en zor koşullu yerlerine dahi satış, sevkiyat, kurulum, söküm, servis, yedek parça desteği, mühendislik hizmetleri ve müşteri taleplerinin yerine getirilmesi konusunda sorunsuz çalışmaktadır. Beton santrali üretimleri, sabit, mobil, kompakt konteyner tip beton santralleri ve beton yol için üretilmiş RCC ve ön dökümlü beton uygulamaları, çeşitli geri dönüşüm sistemleri ve fiber dozajlama sistemlerini üretmekteyiz. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel projelerde detaylara önem vererek, en iyi ekipmanları kullanarak, tasarlayıp üretime geçiriyoruz. Satış öncesi ve sonrası kesintisiz destek sağlama konusunda güçlü alt yapımız ile her türlü proje ve çözüm ortağınız oluyoruz.

Uzun ömürlü sağlam, Erfimix Beton Santralleri kalitesinin en önemli özelliklerinden, kurulduğu günden itibaren Erfimix Beton Santralleri üretim felsefesi olmuştur. Sektörde son derece tecrübeli mühendisler, teknisyen ve kaynakçılar kullanıcılarının beklentilerini dikkate alıp, hesap ve tasarım yaparak, karşılaşabileceğiniz bütün zorlu koşullarda çalışabilecek en iyi ürünü üretmektedir. Erfimix Beton Santralleri zorlu doğa koşullarında, aşırı sıcak ve soğuklarda, uzun süreli ve sürekli sorunsuz çalışma, sürekli yüksek dinamik yükte ve ağır iş yükleri karşısında maksimum seviyede dayanıklı olduğunu kanıtlamıştır. Projelerimizde minimum arıza ve sorunla daha hızlı tamamlanması, kullanıcıları süre kayıplarından, ilave maliyetlerden koruyarak, firma imajlarını da düşünerek koruma altına almaktadır.

Müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak ve çalışma özelliklerinden asla ödün vermeden Erfimix Beton Santralleri sektördeki birçok profesyonelin dünya çapında bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Erfimix Beton Santralleri kendi tasarımları ile ürettiği beton santralleri, mikserler ve yedek parçaların yanı sıra isteğe göre istedikleri her marka mikser, santral, yedek parçayı birebir uyumlu olarak üretebilme yeteneğine sahiptir.

Yazın!
1
Yazıyor...
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?