+90 533 611 01 06
info@erfimix.com
Yedek Parça İmalatı Web Sitemize Geçiş Yapın..
Kompakt Beton Santrali Nedir? Avantajları Nelerdir?

Uzun yıllar alanında yapmış olduğu başarılı hizmetler ile Ankara beton santrali firmamız en kaliteli hizmetlerini en güvenilir şekilde sizlere sunmaktadır.

Ankara beton santrali firması olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız en yenilikçi çalışmalar ve fikirler ile alanında yer alan firmalar arasında öncü olmaktadır. İşinin ehli profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik makineler ve ekipmanlar ile büyük titizlikle çalışmalarına devam etmektedir. Beton santral ihtiyaçlarınız için her zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kompakt Beton Santrali Nedir?

Genel olarak konteyner aracılığı ile çok daha kolay bir şekilde taşınması sağlanan ve alanda çok daha az yer kaplayan kompakt beton santrali önceden monte edilmiş olan kablo yapısı ile çok daha kısa sürede kurulmaktadır. Bu modüler tasarım ile mobil beton santrali tesislerine sahip avantajlarıyla sabit beton santrali tesislerinin yüksek performansı bir araya gelmesidir. Her geçen gün sağladığı kolaylık sayesinde bu tarz santraller taşınabilir ve çok daha kolay kuruluma sahip olmaktadır.

Diğer santrallere göre kompakt beton santrali küçük olmasına rağmen çok daha güç ve verimlilik sunmaktadır. Ankara beton santrali firmamız bünyesinde yer alan bu sistemler sayesinde işleriniz çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Kaliteli ve güvenilir santral hizmetleri için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kompakt Beton Santrali Avantajları

İnşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda önemli bir yere sahip olan kompakt beton santrali avantajları sayesinde büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Özellikle yüksek yer tasarrufu, hızlı ve kolay kurulum sağlayan sistem kolay bir şekilde yer değiştirme olanağı bulunmaktadır. Son derece ekonomik deniz yolu ve kara yolu nakliyesi bulunurken konfigürasyon aşamasında esneklik sağlamaktadır.

Modüler yapısı ve ön montajlı bir şekilde sevk edilme olanağı ile kolay yer değiştirme imkanları sunmaktadır. Çok daha az maliyeti bulunan kompakt beton santralleri fiyatları Ankara beton santrali firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar ihtiyaç durumuna  ya da kullanım alanlarına göre daha farklı olmaktadır. Uygun fiyatlara santral hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yazın!
1
Yazıyor...
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?